top of page
  • Writer's pictureRūta Janutienė

Visuotinio užsikrėtusiųjų sekimo startas Lietuvoje - rugpjūčio 16-oji

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras liepos 16 d. pasirašė sutartį su UAB "Dizaino kryptis" dėl užkrečiamų ligų, galinčių išplisti ir kelti grėsmę, stebėsenos ir kontrolės informacinės sistemos programėlės, skirtos išaiškinti ir informuoti sąlytį su viruso nešiotoju turėjusius programėlės naudotojus, sukūrimo ir įdiegimo.

Sutartyje numatyta, kad diegimo stadija turi būri pasiekta ne vėliau, kaip per 30 kalendorinių dienų nuo paslaugų tiekimo sutarties pasirašymo.

Programėlė informuos ją įsidiegusį asmenį, kad jis yra netoli "viruso nešiotojo". Programėlės uždaviniai yra:

kaupti informaciją apie programėlės naudotojo buvimą netoliese kitų programėlės naudotojų ar kitų suderinamų programėlės naudotojų. Leisti naudotojui paskelbti, kad jis buvo patvirtintas kaip viruso nešiotojas, užtikrinti statistinės informacijos rinkimą apie programėlės pranešimus apie sąlytį su viruso nešiotoju turėjusius programėlės vartotojus ir t.t.

Sutartis, pagal tai, kaip ji surašyta, atsirado be viešojo konkurso skelbimo. UAB "Dizaino" kryptis iki šiol teikė daug paslaugų ministerijoms ir vyriausybei bei Lietuvos bankui.

Joje dirba 10 darbuotojų. Sutarties kaina - 18997 eurų.


1 007 peržiūros0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską
bottom of page