top of page
  • Writer's pictureRūta Janutienė

Mobingas gyvai: Monika Garbačiauskaitė susidoroja su VU docente

Žurnalistų sąjunga kreipėsi į LRT valdybą dėl LRT direktorės Monikos Garbačiauskaitės organizuoto mobingo Vilniaus universiteto Komunikacijos fakultete.

Doc. dr. Jolanta Mažylė nuėjo į "Sengirės" laidą, kuri buvo ištransliuota OpTV kanalu. Laida buvo skirta Mažylės knygai apie įspūdingą asmenybę - tarpukario laikų žurnalistą Vytautą Gedgaudą "Pirmyn arba mirk".

Iškart po laidos valdančiosios daugumos propagandistas Andrius Tapinas savo FB puslapyje paskelbė, kad doc. Mažylė nuėjo ne į tą kanalą, paminėdamas docentės pareigas ir duodamas suprasti, kad ši joms netinkanti.

Netrukus po to į Vilniaus Universiteto komunikacijos fakulteto Bakalauro studijų programos vadovą kreipėdi dvi Dalios Grybauskaitės statytinės - LRT generalinė direktorė Monika Garbačiauskaitė ir jos pavaldinė Aleksandra Ketlerienė, buvusi D.Grybauskaitės spaudos tarnybos darbuotoja, Garbačiauskaitės paskirta LRT interneto portalo vyriausiojo redaktoriaus pavaduotoja.

Čia reikia pridurti, kad LRT bendradarbiai minėtame žurnalistų bakalauro studijų programos komitete sudaro daugumą, o M.Garbačiauskaitė komitete yra vadinamoji "socialinė partnerė". Jokia kita Lietuvos žiniasklaidos priemonė komitete nėra atstovaujama.

https://www.facebook.com/ruta.janutiene/videos/9202371206470043Šiame video jūs išgirsite, kaip Ketlerienė su Garbačiauskaitė siūlo organizuoti tariamą studentų "pasipiktinimą" dėstytoja Mažyle, siekia jos neeilinės atestacijos bei pasiekia, kad posėdyje nebūtų išklausyta pati doc. dr. Mažylė.

Įrašas yra ir čia:

https://www.facebook.com/ruta.janutiene/videos/9202371206470043


292 peržiūros0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską
bottom of page