top of page
  • Writer's pictureRūta Janutienė

Malūnsparniai Santariškėse leisis brangiai (nors galima pigiau)


Rugsėjo pradžioje, kai visiems buvo liepta užsidengti burnas kaukėmis ir vėl buvo pradėta uždarinėti sienas su šalimis, kurių žmonės ne į Lietuvą keliauja laisvai, Sveikatos apsaugos ministerija toliau taškėsi mūsų pinigais Kovydo pretekstu.

OpTV laida LAIKAS skelbia, kad rugsėjo 9 d. buvo pasirašyta sutartis už 1,7 mln. pastatyti malūnsparnių aikštelę prie Santariškių. Kadangi toks brangus pirkimas vyko surengus tik vadinamą supaprastintą viešą konkursą, kai faktiškai rangovas pasirenkamas vadovaujantis kitais kriterijais nei kainos ir gaunamos vertės santykis.

Prieš keletą metų Lietuvos stambūs verslininkai, skraidantys malūnsparniais, priekaištavo Vilniui, kad šis neįrengia tokių aikštelių, nors „Juk jai įrengti reikalingos minimalios sąnaudos. Tereikia trinkelėmis išgrįsti 20 x 20 metrų, ir viskas“, – sakė ponas S.Leonavičius žurnalui "Fortuna privata".

Toks išgrindimas trinkelėmis tikrai nekainuoja 1,7 mln. eurų, tačiau Sveikatos ministerija ir Santariškių vadovybė nusprendė pasitaškyti mokesčių mokėtojų pinigai. Žemiau pridedamose ištraukose iš sutarties jūs galite pastudijuoti, kaip 20x20 metrų grįstos aikštelės kaina yra išpučiama iki trijų prabangių užmiesčio gyvenamųjų namų kainos.
180 peržiūrų0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską
bottom of page