top of page
  • Writer's pictureRūta Janutienė

Kubiliaus sūnui mokesčiai mažės
Skaitmeninio turinio kūrėjas Laimonas Kairiūkštis ironiškai pastebėjo, kad solidarumas Gerovės valstybėje po mokesčių reformos bus toks: individams, uždirbantiems nuo 100000 iki 200000 € per metus (8300-16600€/mėn), gyventojų pajamų mokestis mažės nuo 32% iki 25%.

FInansų ministerija šią žinią platina, kaip tai dažnai nutinka - manipuliuodama. Ji nemini dabar itin didelėms pajamoms galiojančio tarifo. Vietoje to yra aiškinama, kad:

Bendras gyventojų metines pajamas, siekiančias nuo 60 iki 120 vidutinių darbo užmokesčių (dabar – apie 101–201 tūkst. eurų), nuo kitų metų siūloma apmokestinti ne tik 20 proc. baziniu tarifu, bet ir papildomu 5 proc. mokesčiu, o pajamoms nuo 120 VDU – papildomu 7 proc. mokesčiu.

Skaistė pamiršo paaiškinti, kiek itin daug uždirbantys moka dabar. Kodėl? Labai dažnai idėjas, kaip reguliuoti reikalus valstybėje konservatoriai semia iš ... artimiausios aplinkos.

Kas galėtų paneigti, kad šįkart žinią apie per didelę mokestinę naštą į Šimonytės vyriausybę atnešė Andrius Kubilius, kurio sūnus Vytautas vadovauja bendrovei goole.lt.

Rekvizitai.lt duomenimis, Vytauto Kubiliaus kontoroje vidutinis allyginimas yra 20 127 eurai per mėnesį, ir kitąmet, jei Seime atsiras, kas balsuoja už šitą Skaistės-Šimonytės aferą dar labiau apmokestinti neturtingiausius Lietuvos žmones, Andriaus Kubiliaus sūnui mokesčiai sumažės.


Taip jau sutapo, kad Andriaus Kubiliaus sūnus buvo paskirtas vadovauti google padaliniui Lietuvoje tada, kai korporacija siekė Lietuvoje bankinės licencijos.


836 peržiūros0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską
bottom of page