top of page
  • Writer's pictureRūta Janutienė

Kodėl Šimonytė rašo į Šurajevą pamirkyta plunksna?Ministrė pirmininkė Ingrida Šimonytė neištrynė savo įrašo socialiniame tinkle, kuriame vulgariai iškeikė opozicijos Seimo narę ir pasislėpė nuo žiniasklaidos. Kodėl?

Plačiai žinoma, kad ministrė Ingrida Šimonytė daug savo brangaus darbo laiko praleidžia asmeniškai komentuodama facebooke, ir tą daro kaskart vis vulgariau.

Paskutinį kartą ji staiga užsipuolė Seimo narę Agnę Širinskienę už tai, kad ši, atsakydama į žurnalistės Rūtos Janutienės komentarą apie artėjantį laidos filmavimą, pareiškė besibaiminanti, jog Šimonytė parašys dar vieną skundą, šįkart, dėl lankymosi Šimonytės nuolat stebimame OpTV kanale.

Spėjama, kad "maudymusi šūde" premjerė įvardijo įtakingų opozicijos politikų, tokių kaip Saulius Skvernelis ar Agnė Širinskienė, lankymąsi OpTV, nes ji jau yra tuos faktus aptarusi tame pačiame feacebooke su bendrapartiete Rasa Juknevičiene.


Čia reikia pastebėti, kad paskutiniame savo amoraliame komentare Šimonytė pasisakė po Jūratės Damulytės įrašu apie doc. dr. Jolantos Mažylės mobingą, kurį organizavo Lietuvos radijo ir televizijos generalinė direktorė Monika Garbačiauskaitė Budrienė. Trumpai - MGB. Minėtoji Damulytė pagarsėjo po Dalios Grybauskaitės svitos jai pametėtos pažymos apie grėsmes nacionaliniam saugumui paviešinimo. Žurnalistė turėjo nemalonumų su institucijomis dėl slaptos informacijos paviešinimo, tačiau vėliau paaiškėjo, kad pažyma buvo feikinė - suklastota specialiai, norint paveikti visuomenės nuomonę D.Grybasukaitės naudai.


Šiandien po Damulytės įrašu Šimonytės komentaro jau nėra. Tačiau įtūžis neišblėso ir Šimonytė kreipėsi į Seimo etikos komisiją dėl to, kad Agnė Širinskienė pavadino tokį Olegą Šurajevą Šimonytės patarėju.


Šis Šimonytės patarėjas ekonomikos ministrės Armonaitės buvo atsivestas į Seimą, kad amoraliu kabinėjimusi pažemintų tą pačią Agnę Širinskienę, kuri pateikė ministrei klausimų dėl Sveikatos teisės instituto instaliacijos išardymo per Knygų mugę. Instaliacija buvo išardyta, kai, kaip manoma, tas pats Šurajevas pareikalavo to iš Litekspo direktoriaus. Tokio reikalavimo priežastis - isntaliacijoje buvo įvardinta premjerė.Kas dėl OpTV, tai Šimonytės neapykantą kanalas pelnė dėl to, kad suteikia eterį opozicijos politikams, valdžią kritikuojantiems visuomenininkams bei ekspertams. Panašu, kad premjerė bijo argumentuotos kritikos, nes pati tariasi ne su kompetencija, o su lojalumu jos politinei linijai ir ekscentrišku elgesiu garsėjančiais asmenimis.651 peržiūra1 komentaras

Naujausi įrašai

Rodyti viską
bottom of page