top of page
  • Writer's pictureRūta Janutienė

Karbauskis parduoda Agrokoncerną?

Šią savaitę Seime paslydo penkių valstiečių pirštai. Opozicijai susitarus kliudyti valdantiesiems į Seimo sesijos programą įrašyti partnerystės įstatymą, prieš jo išbraukimą pakilo ir dviejų valstiečių rankos, trys susilaikė. Taip partnerystės įstatymas atsidūrė posėdžių darbotvarkėje.


OpTV kreipėsi į Dainių Gaižauską, klausdama, kas nutiko, tačiau Gaižauskas klausimą perskaitė, bet jo neatsakė.

Ta proga Seimo kuluaruose vėl atsinaujino ginčai dėl tariamai Ramūno Karbauskio valdantiesiems "parduodamus" frakcijos balsus ir tokio jo galimo elgesio motyvus. Buvo prisimintas staigus valstiečių atsisakymas surengti neelinę Seimo sesiją, kai paaiškėjo, kad kažkas iš pirmųjų valstybės asmenų galėjo nutekinti ikiteisminio tyrimo duomenis konservatorių į Seimą atsivestam Kristijonui Bartoševičiui.

Tada buvo spėjama, kad tuo Valstiečių frakcijos Seime poelgiu buvo atsidėkota Energetikos ministrui už Agrokoncerno įmonei skirtą paramą.
Po to, kai šią savaitę Valstiečių frakcija padovanojo valdantiesiems 5 balsus už partnerystę, Seimo kuluaruose vėl atsinaujino kalbos apie itin plačius Ramūno Karbauskio verslo interesus. Viena vertus, Simonas Gentvilas teikia Seimui itin nepalankų smulkiesiems žemės ūkiams, tačiau labai palankų stambiam agroverslui įstatymo pataisymą, kuriuo atsisakoma 500 ha žemės įsigijimo ribojimo vienam asmeniui.

Taip pat kalbama, esą Agrokoncento pagrindinis akcininkas planuojąs parduoti Agrokoncerną už maždaug milijardą eurų neįvardintam Indijos piliečiui ar piliečiams. Su tuo pardavimu gali būti susijęs itin didelis R.Karbauskio dėmesys rinkimams Klaipėdoje, mat Agrokoncerno nepavyktų pelningai parduoti, jei jis neturės prieigos prie Klaipėdos uosto.

PILDOMA

2 261 peržiūra0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską
bottom of page