top of page
  • Writer's pictureRūta Janutienė

Iš areštinės - į Dulko patarėjus

Įgūdis nešioti į politiko fondo sąskaitą pinigus, ypač, kai teismas tai pripažino teisėta veikla, lobistui yra toks didelis pliusas, kad toks Andrius Romanovskis ne tik toliau vadovauja Lietuvos verslo konfederacijai, bet dar buvo per paradines duris pakviestas patarti Arūnui Dulkiui epidemiologijos ir užkrečiamųjų ligų prevencijos klausimais. Sveikatos teisės instituto vadovas Rimas Jankūnas papasakojo OpTV, kaip tai vyko. Plaukai šiaušiasi! R.Jankūno liudijimas yra čia:

https://rumble.com/v2dfv92-sti-vadovas-dr.-r.janknas-liudija-dulkiu-iktuoja-vienas-i-ariausi-verslo-lo.html


ARBA PASPAUDUS PAVEKSLĖLĮ


Primename, kad Andrius Romanovskis beveik mėnesį praleido daboklėje, kai STT jį įtarė papirkinėjus dešiniąją Kubiliaus ranką - Vitą Matuzą. Byloje buvo medžiagos, kad Romanovskis tuo pačiu metu skatino Matuzą priimti jam reikalingus teisės aktus, ir padėjo pildyti politiko vardu pavadintą fondą. Romanovskis buvo išteisintas, nes "niekas nedraudžia aukoti labdarai", ir nepaisant to, kad Matuzas tenkino lobisto interesus.

Kaip žinia, pandemijos metu buvo lengva ranka dalijama vadinamoji "parama verslui", kurios itin daug nusėdo keistose, net su Rusija siejamose turizmo paslaugų bendrovėse, agro ir kitokiuose koncernuose, maksimose. Daug tų stambių verslų, pašerti visuomeninėmis lėšomis, vėliau džiaugėsi, kad pandemija, karantinai jų niekaip nepaveikė.

Kas galėtų paneigti, kad išskirtinai represyvius "pandemijos politikos" veiksmus visuomenės atžvilgiu gynęs Romanovskis ir vėl rūpinosi ne tik visuomenės sveikata?123 peržiūros0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską
bottom of page