top of page
  • Writer's pictureRūta Janutienė

Barakūdų verslas nerūdija. 2

Stambus politikos užsakovas Robertas Dargis susirūpino LRT tarybos formavimo principais. Kodėl? Yra dvi versijos. Pirma, Monikos Garbačiauskaitės rinkiminėje programoje yra įrašytos naujo LRT pastato statybos. Dargis - Eika - valstybės užsakymai yra senas, gerai patikrintas viešųjų finansų įsisavinimo būdas. Antroji - senas romanas su taip vadinama žurnaliste R.Miliūte.


Dargis su pačia dėl valstybei priklausančio nekilnojamojo turto gerose didmeisčių vietose yra patekę į riebų interesų konfliktą, kai pats buvo staiga "išrinktas" kelių Lietuvos aukštųjų mokyklų tarybų pirmininku. Iškart po to mokyklos ėmė išpardavinėti savo turtą Vilniaus ir Kauno centruose, o ponia Dargienė - jį supirkinėjo. Buvo bent vienas toks atvejis Kaune, kai Dargio vadovaujamas KTU pardavė, o su Dargiais susijusi įmonė pirko.

Antra versija - susijusi su pirma. Viena iš Garbačiauskaitės skverną laikančiųjų taip vadinamų žurnalisčių - Rita Miliūtė. Ją kadaise su R.Dargiu siejo daugiau nei pažintis. Čia - citata iš alfa. lt straipsnio ta tema:

ALFA rašė: "Nepavyko išardyti šeimos. Televizijos laidos „Teisė žinoti“ vedėja Rita Miliūtė yra iš tų moterų, kurios viešoje erdvėje pretenduoja į teisuolės ir rimtuolės vaidmenį, o kai kada net į prokurorės bei kalėjimo prižiūrėtojos. Kai vyksta aštrios diskusijos televizijos ekrane, vedėjos plieninis veidas ir griežtas tonas gali išmušti iš vėžių ne vieną pašnekovą. Tačiau ar tokia televizijos vedėja yra privačiame gyvenime? Ar ji moka šypsotis ir sakyti meilius žodžius savo išrinktajam? R.Miliūtė buvo kartą ištekėjusi už Valstybės saugumo departamento pareigūno Vlado Kvaraciejaus. Šis netikėtai mirė 2001 metais sodyboje Varėnos rajone, ištikus širdies priepuoliui. Televizijos vedėja augina 18 metų sūnų Dovą. Tapusi našle, R.Miliūtė nėra abejinga turtingų vyrų dėmesiui. Toks vyras šios moters gyvenime atsirado prieš dvejus metus, kai ji dar vedė laidą „Panorama“. Kaip rašė spauda, R.Miliūtė užsukdavo į bendrovės „Eika“ vadovo Roberto Dargio butą Vilniaus centre ne tik kavutės pagurkšnoti. Užuot po darbo skubėjusi pas savo sūnų į namus, naktis ji leido su draugu jo namuose. R.Miliūtė itin nemėgsta, kai kas nors bando kištis į jos privatumą. Ypač kai paaiškėjo, kad nacionalinės televizijos veidas nėra toks šventas, kaip daug kas tikėjosi. Tačiau nepaisant visų pastangų R.Miliūtei nepavyko supančioti vieno turtingiausių Lietuvos vyrų. Šį sunkų išbandymą Violetos ir Roberto Dargių šeima išlaikė. Pora pragyveno 27 metus ir užaugino tris vaikus. Verslininkas ir jo žmona sugebėjo apginti nuo „barakudų viruso“ tai, ką jie abu kaupė per tuos metus. Žinoma, ne tik jausmus, bet ir turtus. V.Dargienė laikoma viena turtingiausių moterų Lietuvoje. Prieš dvejus metus buvo kalbama, kad R.Dargio aistra televizijos vedėjai gali sužlugdyti galingą šeimos verslo imperiją. Tačiau „VSD marčiai“ R.Miliūtei nepavyko suskaldyti šeimos dueto ir turtų. Verslininko žmonai V.Dargienei buvo žinomi vyro paklydimai ir iš to ji nedaro tragedijos.

Skaitykite daugiau: https://www.alfa.lt/straipsnis/10303043/barakudu-virusas-puola-lietuvos-elita/

Taigi, kas galėtų paneigti, kad pono Dargio noras statyti naują LRT pastatą, sena meilė linksmo gyvenimo būdo, taip sakant, žurnalistei, lemia nekilnojamojo turto magnato susidomėjimą LRT vadovo skyrimu?1 661 peržiūra0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską
bottom of page